Grupa WARTA

Warta to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, ze 100 letnim doświadczeniem w branży. W skład grupy Warta wchodzi Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta, z kompleksową ofertą w zakresie ubezpieczeń majątkowych, oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta, którego produkty pozwalają na ubezpieczenie najcenniejszego majątku czyli życia i zdrowia.

Elastyczna oferta Warty kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych oraz jest budowana z myślą o praktyczności i użyteczności dla klientów. Dzięki licznym opcjom i wariantom, każdy klient może sam określić warunki ubezpieczenia i skomponować produkt na miarę własnych potrzeb.

Ubezpieczenia Warty wybrało już ponad 5 milionów klientów.

Warta działa na obszarze całej Polski. Jej ubezpieczenia oferuje około 20 tysięcy osób w jednostkach terenowych oraz placówkach własnej sieci agencyjnej i multiagencyjnej. Ubezpieczenia Warty dostępne są także w sieci placówek partnerów biznesowych np. w bankach i u pośredników finansowych.

Warta to stabilny partner, co potwierdza rating przyznanym przez agencję Standard & Poor’s na poziomie A+ z perspektywą stabilną. To jedyny ubezpieczyciel w Polsce z tak wysokim ratingiem.

Wszechstronna oferta Warty jest doceniana przez klientów. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie np. Laur Konsumenta, Dobry Produkt, Superbrands.